TITLE

DESCRIPTION

KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING DLA NASZEGO KOLEJNEGO PROJEKTU

Kolejna fantastyczna wiadomość dla szóstoklasistów z NSP przy Modlińskiej. Nasz projekt "Healthy eating, healthy living” również został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości. Sukces ten jest dowodem na to, jak wielką moc mają uczniowskie pomysły, zaangażowanie i wytrwałość.

Ogromne gratulacje dla Oleny, Agaty, Cyryla, Poli J., Karoliny, Julii K., Julii G., Oliwii, Marceliny, Tomasza, Dominika, Michała - wspaniale sprawdziliście się w międzynarodowym projekcie, w którym brały udział szkoły z Włoch, Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Turcji.

Gratulacje również dla Zosi, Poli S., Stasia, Roberta, Mikołaja, Magdy, Michaliny, Karola, Borysa, Kamila, którzy wsparli zespół w realizacji części zadań. I oczywiście ogromne brawa dla rodziców, którzy wspierali naszą działalność projektową podczas edukacji zdalnej.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress