ALEKSANDRA PODLASZEWSKA

aleksandra podlaszewskaAbsolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie- specjalność psychologia kliniczna Praktykę w pracy psychologa zdobyła będąc stażystką w Szpitalu Psychiatrycznym na Oddziale Nerwic i Psychoz. Równocześnie była wolontariuszem w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na oddziale neurologii. Kolejny etap to trzyletnie wychowawstwo w świetlicy socjoterapeutycznej i praca z trudną  młodzieżą, która często wchodziła w konflikt z prawem, miała problem z używkami i zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi.
Ukończyła szkolenia min z zakresu wydawania opinii i orzecznictwa psychologicznego, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wspierania rozwoju dzieci z zaburzeniami i deficytami rozwojowymi, interwencji kryzysowej, przeciwdziałania psychomanipulacji w sektach. Aktualnie od trzech lat pracuję jako psycholog w szkole i przedszkolu.