Anna Pryzmont

psycholog, nauczyciel wspomagający

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Psychologii - specjalność psychologia kliniczna dziecka. Ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz roczny kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki przygotowujący do pracy w szkole.

Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i przedszkolu na stanowisku psychologa. W szkole tworzyłam m.in programy profilaktyczne i prowadziłam warsztaty ze skutecznych metod nauki.

Przez kilka lat prowadziłam własną praktykę, udzielałam porad, diagnozowałam dzieci i młodzież w różnym wieku, a także uczestniczyłam w ciekawych projektach medialnych. Jednym z nich był projekt realizowany wspólnie z agencją reklamową FASTLINE dla Polpharma. Projekt obejmował stworzenie kilku działów nowego portalu, gdzie byłam konsultantem przy stworzeniu zawartości merytorycznej portalu. Po uruchomieniu portalu moim zadaniem było świadczenie porad psychologicznych i rozwiązywanie problemów rodziców na forum.

Wielokrotnie brałam udział w programie „Pytanie na śniadanie” produkowanym i emitowanym przez TVP2. Uczestniczyłam w dyskusji i konsultacjach oraz udzielałam opinii psychologa, prowadziłam dyżury telefoniczne w programie realizowanym na żywo.

Posiadam szereg szkoleń z zakresu rozwoju dziecka, pomocy psychologicznej. W swojej pracy wykorzystuję zdobytą już wiedzę i doświadczenie, a każdy kolejny dzień dostarcza mi nowych informacji, jak wygląda świat dzieci. Staram się uczestniczyć w nowych warsztatach, aby podnosić swoje kwalifikacje.

Prywatnie jestem mamą dwóch uroczych córek, które są również dla mnie skarbnicą wiedzy o rozwoju i potrzebach dzieci.

Godziny pracy roku w szkolnym 2017/2018 NSP Jabłonna:

Poniedziałek : 11.00 – 15.00

Wtorek : 12.00 – 17.00

Środa : 8.15 – 14.45

Czwartek : 10.00 – 13.00

Piątek : 8.15 – 11.45

W celu umówienia się na spotkanie, uprzejmie proszę o kontakt e-mailowy:

anna.pryzmont@szkolamilenium.pl

Zapraszam.